izolace na Keprníku

Tak mi v pondělí antigen ukázal 2 čárky😢
Je pravda, že jsem měl rýmu, cítil jsem se nachlazený, ale nebylo to nic, s čím bych v době předCovidové zůstal doma

Hlásím to tedy poctivě obvoďačce, objednávám se na PCR test, ať jako neočkovaný z toho mám aspoň papír, a mám tak na 180 dnů propustku k běžnému životu.
Ne že bych byl nějak omezen, ale přeci jen, cesty na Slovensko a Rakouska tak budou klidnější, bez adrenalinu, zda mě na hranicích otočí.
Nejbližší termín na PCR je ve čtvrtek v 7:05. No co se dá dělat. Aspoň že na čtvrtek hlásí pěkné počasí, na horách napadlo, tak ráno skialpy do auta, rychle na PCR test a hurá do samoizolace na hřeben Jeseníků.

Už cesta autem na Ramzovou byla slast pro oči. Čerství sníh, modré nebe. Co teprve na Ramzové.
Rychle naskočím do lyží a pomalu začnu stoupat. Jdu opatrně, přeci jen pan šéf lékařské komory Kubek hlásal, že neočkovaní jistě skončí na JIPce. Pak mi dojde, že do kopce se mi asi toho moc nestane, že větší riziko hrozí až při sjezdu. Hrábnu tedy do pásů, nasadím ostřejší tempo, začínám cítit že mi po zádech stéká pot, funím.
(doufám, že teď nezavolá paní z hygieny. Nevím zda by byla s to pochopit, že funím proto, že zrovna šlapu čerstvým prašanem z Čerňavi na Šerák)
Naštěstí mám důvod zastavovat. Vytahuji foťák, fotím, kochám se bílým sněhem, temně modrým nebem.

Báječná izolace – pracovní den, nikde nikdo, co víc si pro izolaci přát.

Cesta na Keprník uteče až moc rychle. Přeci jen, jako běžkař ač nerad, musím přiznat že na pásech to je jednodušší než na běžkách. Kor za těchto podmínek, kdy v čerstvém sněhu není stupa.

Na Kerpníku krásně bezvětří, modrá obloha, do toho neskutečné kreace ze sněhu které vítr na hřebeni dokáže udělat. Prostě jeden velký orgáč 🙂
Něco nafotím, sundávám pásy a prašanem sjíždím dolů. Vzholedm k tomu že se musím izolovat, nesjíždím na Ramzovou po sjezdovce, ale jedu lesem. Prašanu je celkem dost, snad mi noha nezajede pod nějaký kmen a nenaplním tak Kubkova slova o nečkovaných a JIPce.


Jsem dole. Živ a zdráv. Tedy jen do té doby, než se podívám na mobil.
Zde si přečtu SMS, že PCR test je pozitivní.
A uvědomuji si, že je to určitě pravda.
Po tak EPICKÉM Keprníku, přece nemůže být nikdo negativní. 😍

Více fotek na zoneramě

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *